Anime ve Manga
Sitemizden faydalanmak için üye olunuz.

Tanıtım Kuralları Yeol
Anime ve Manga
Sitemizden faydalanmak için üye olunuz.

Tanıtım Kuralları Yeol
Anime ve Manga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığınız tüm anime ve mangalar burada

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıtım Kuralları

YazarMesaj
DeepNess
Admin
Admin
DeepNess

Tanıtım Kuralları Empty
MesajKonu: Tanıtım Kuralları   Tanıtım Kuralları Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:33 am

1. Türkçe içerikli diğer sitelerden hiçbir şekilde tanıtım kopyala/yapıştır yoluyla ya da kelimeleri değiştirerek tanıtım eklemeyin. Bu tür tanıtımlar kabul edilmemektedir. Daha çok yabancı sitelerden çeviriler ya da izlediğiniz animelerle ilgili tanıtımlara katılın.

2. Tanıtım değiştirirken bir iki kelime ya da resim ekleme yoluyla ya da bölüm listesi ekleme şeklinde tanıtılan yapımlarda adınız görünmemektedir. Eğer tanıtımı hazırlayanlar kısmında adınızın görünmesini istiyorsanız daha fazlasını yapmalısınız. Bu şekilde tanıtımı yapan kişinin emeği korunmaktadır.

3. Düzgün Türkçe kullanmak şartı vardır. Tanıtımı yazdıktan sonra okuyun ve kelime hatalarına, noktalama işaretlerine dikkat edin. Bu tanıtımın kalitesini arttıracaktır.

4. Yeni ya da gösterime girmemiş bir yapım hakkında ilk tanıtımı yapıyorsanız, kesin bilgilerle konusunu anlatmaya özen gösterin. Bu tür tanıtımlar kısa olabilir ve sizin cümlelerinizle yazılmışsa mutlaka kabul edilir.

5. Sitede iyi yerlere gelebilmek için tanıtım sayınızla değil siteye sağladığınız katkılar, detaylı ve anlaşılır tanıtımlar ile ilgilenin. Biz sizin Manga Türkiye'ye katkınızı tanıtımların çokluğu ile değil tanıtımların kalitesi ile değerlendirmekteyiz.

6. Anime ve Mangası bulunan bir tanıtımı yaparken Anime ise Manga sayfasındaki tanıtımı, Manga ise Anime sayfasındaki tanıtımı kopyalayarak tanıtım yapmayın. Tanıtımı sıfırdan hazırlamanız benzer içeriklerle ziyaretçinin sıkılmasını engelleyecektir.

7. Tanıtımınız kabul edilmediyse mutlaka nedeni yazar, kabul edilmeme nedenini düzelterek yeniden gönderebilirsiniz, bunun dışında sadece resim ya da bölüm listesi ekler ve kabul edilirse tanıtanlar bölümünde adınız görünmez ama bilgi eklenir (Gönderen bunu kabul etmiş sayılır).

Kurallar şimdilik bu kadar. Yeterli sayıda tanıtımımız olduğunu düşünüyorum bu nedenle bundan sonra daha çok tanıtımların kalitesinde geliştirmelerde bulunursak site daha verimli olacaktır..
https://animeport.yetkin-forum.com

Tanıtım Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Kuralları